سفره عقد

علاوه بر آنکه جشن عقد جزو بی‌نظیرترین و تکرارنشدنی‌ترین جشن‌های زندگی هر شخص است، طراحی و تزیینات محیطی این مجالس نیز باید بی‌نظیر و عالی بوده تا باب میل عروس و داماد و میهمانان حاضر باشد. سفره عقد یکی از مهم‌ترین بخش‌های مجلس عقد زوجین است که نیازمند یک طراحی و اجرا و تزیین بسیار زیبا و شیک می‌باشد. محتوای درون سفره عقد هم که برای تزیین آن بکار می‌روند، دراین میان اهمیت خاصی دارند و درهر گوشه‌ای از خاک کشورمان مردم، بنابه عقاید و سنت‌های قومی و یا مذهبی آن منطقه سفره عقدشان تا حدودی ممکن است متفاوت باشد. توصیه می‌شود در انتخاب طراح سفره عقدتان دقت زیادی بخرج دهید تا زیبایی مراسم عقدتان با ناشی‌گری افراد بی‌تجربه و نابلد از بین نرود.

مجموعه تهران تشریفات افتخار دارد با دارا بودن کادری مجرب از ماهرترین و حرفه‌ای‌ترین افراد در زمینه طراحی و تزئیین سفره عقد، خدمات متنوعی با کمترین هزینه‌های ممکن را برای مشتریان خود ارائه می‌کند. لطفا برای مشاهده کاتالوگ‌ سفره‌های ‌عقد ازطریق بخش راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت، اقدام به هماهنگی نمایید.

سفره عقد
۱۳۹۷ © تمامی حقوق از جمله‌ لوگوها، تصاویر و محتوا متعلق به تالار‌ها و امتیاز استفاده آن برای سایت تهران تشریفات محفوظ است